Мини летен сет 1-2 години

ден 690.00

Активност број 1: Сложувалка риби
Содржина: табла изработена од тенко дрво со исечоци на геометриски форми во различни бои.

Активност број 2: Состави ги рибите
Содржина: 4 таблички од тенко дрво со исечоци во форма на риба во различни бои.

Активност број 3: Овошја
Содржина: 4 овошја од тенко дрво со различен пресек на пола.

Категории , Продукт ID: 1083

Опис

Мини сетот игри за деца од 1-2 години содржи специјално изработени игри за стимулација на развој на децата од оваа возраст. Сетот е составен од 3 игри изработени од еко материјали, дрво и картон.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Мини летен сет 1-2 години"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian