Контактирајте не на +389 78 661 500 или contact@diy-kids.mk

Haloween

Одбери било кои три Halloween игри и внеси го купонот HALO15 за добиеш 15% попуст! Акцијата трае до 31.10.2021 и важи само за Halloween игрите

Нови монтесори играчки достапни за вас

Бесплатна испорака на секоја нарачка над 1500 ден.

Запознајте ги Диновците

Со нашите Дино сетови запознајте го светот на диносаурусите и впуштете се во авантура. Двата дино сетови се моментално на попуст. Количините се ограничени.

Брза испорака

Испорака на секој нарачан сет игри од 2 до 4 работни денови.

Заштедете пари

Со секоја нарачка над 1500 ден. добивате бесплатна достава.

Брзо враќање

Оштетена игра, исконтактирајте не да ви ја замениме.

Онлајн поддршка

На социјалните мрежи сме достапни 24/7 само за Вас.

mk_MKMacedonian