Попуст!

Мини дино сет тип 1

ден 450.00

Изработени од квалитетно еко дрво, цврсти и безбедни за игра создадовме два сета: Еден Дино сет содржи: -Две сложувалки од по три дела со цврста рамка околу; -Мрсни боички; -Четири едукативни картички со сликичка за диносаурсите; -Мини макета на Диносаурс по наш избор за супер украс на полица;

Категории , , Продукт ID: 1341

Опис

Изработени од квалитетно еко дрво, цврсти и безбедни за игра создадовме два сета: Еден Дино сет содржи: -Две сложувалки од по три дела со цврста рамка околу; -Мрсни боички; -Четири едукативни картички со сликичка за диносаурсите; -Мини макета на Диносаурс по наш избор за супер украс на полица;

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Мини дино сет тип 1"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian