Хеликоптер

ден 590.00

Макета на хеликоптерче изработена од тенко дрво и составена од 13 делови. Доаѓа со упатство за склопување со слики. Опционално може да се изгравира и името на детето со што добивате персонализиран украс за детската соба.

Опис

Состави сам макета на хеликоптер со гравирано име.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Хеликоптер"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian