Весело виножито

ден 210.00

Табла од тврд картон, со 6 патенти во разни бои. Добра за подобрување на вниманието и концентрацијата, како и око рака координација. Препорачана возраст 1-2 години.

Категории , , Продукт ID: 1280

Опис

Виножито со патенти

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Весело виножито"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian