Мини летен сет 3-4 години

ден 690.00

Активност број 1: Состави ги сладоледите
Содржина: 4 табли изработена од тенко дрво со цртани сладоледи во различни бои и 16 делови од тенко дрво за составување сладоледи.

Активност број 2: Смешниот октопод
Содржина: сложувалка од тенко дрво со 10 делови.

Активност број 3: Риби сложувалки
Содржина: табла од тенко дрво со 6 риби во различни бои.

Категории , Продукт ID: 1085

Опис

Мини сетот игри за деца од 3-4 години содржи специјално изработени игри за стимулација на развој на децата од оваа возраст. Сетот е составен од 3 игри изработени од еко материјали, дрво и картон.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Мини летен сет 3-4 години"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian