Инфографик пчелка

ден 320.00

Зачувајте ги вашите најслатки детали од доаѓањето на свет на вашето бебе со нашиот Инфографик. Изработен е од тенко дрво со две дрвени ногарки кој можете да го поставите како украс во детската соба.

Категории , Продукт ID: 1348

Опис

Зачувајте ги вашите најслатки детали од доаѓањето на свет на вашето бебе со нашиот Инфографик. Изработен е од тенко дрво со две дрвени ногарки кој можете да го поставите како украс во детската соба.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Инфографик пчелка"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian