Меморија риби 1-2 години

ден 290.00

Табла изработена од тенко дрво и исечоци во разни геометриски форми со разни бои.

Категории , , Продукт ID: 1208

Опис

Табла изработена од тенко дрво и исечоци во разни геометриски форми со разни бои.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Меморија риби 1-2 години"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian