Јајца за боење

ден 250.00

Гравирани јајца од тенко дрво со темперни боици и четка за боење.

Категории , Продукт ID: 1201

Опис

Гравирани јајца од тенко дрво со темперни боици и четка за боење.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Јајца за боење"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian