Мини летен сет 2-3 години

ден 690.00

Активност број 1: Сложувалка риби
Содржина: табла изработена од тенко дрво со 6 рибина кој има одсечени геометриски форми во различни бои.

Активност број 2: Облечи ја рибата
Содржина: риба изработена од тврд картон, паринки во различни бои од дебела хартија.

Активност број 3: Морска сложувалка
Содржина: 3 мали сложувалки од морски животни со пресек на три дела.

Категории , Продукт ID: 1084

Опис

Мини сетот игри за деца од 2-3 години содржи специјално изработени игри за стимулација на развој на децата од оваа возраст. Сетот е составен од 3 игри изработени од еко материјали, дрво и картон.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Биди прв и остави коментар и рејтинг "Мини летен сет 2-3 години"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian