Контактирајте не на +389 78 661 500 или contact@diy-kids.mk

Промоции оваа недела

ЗАШТЕДИ 50%

Нашите најпродавани производи

најдоброто за овој месец

бесплатна испорака на секоја нарачка над 1500 ден.

Внеси го кодот ALEX15 и добиј 15% попуст

Акцијата трае до 07.07.2021

Брза испорака

Испорака на секој нарачан сет игри од 2 до 4 работни денови.

Заштедете пари

Со секоја нарачка над 1500 ден. добивате бесплатна достава.

Брзо враќање

Оштетена игра, исконтактирајте не да ви ја замениме.

Онлајн поддршка

На социјалните мрежи сме достапни 24/7 само за Вас.

mk_MKMacedonian